Vážení rodiče úspěšných maturantů,

dovoluji si Vás pozvat na

SLAVNOSTNÍ VYŘAZENÍ ABSOLVENTŮ,

které proběhne

v pátek 26. 05. 2023 od 9:00

v KD v Ostravě-Michálkovicích.

Těším se, že společně oslavíme tuto významnou údálost v životě Vašich dětí, které se rázem staly dospělými. Tato akce je součástí oslav 30. výročí založení naší školy a pozvání přijala i řada osobností z partnerských bezpečnostních sborů a organizací.

 

Ctirad Skopal

ředitel školy

 

Aktuality

Zkouška Cambridge B1

21. 6. 2024 v naší škole

+ více

MATURITNÍ ZKOUŠKY 2024

Slohové práce - Rozpis

ŠKOLNÍ PLES

23. března 2024

+ více
Archiv aktualit ->

© 2024 Bezpečnostně právní akademie Ostrava, s. r. o., střední škola

Tvorba webových stránek TripOn Digital | Mobilní aplikace PepiApp | LED panely DigiDay

Uložit
Předvolby uživatele cookies
Používáme soubory cookie, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našich webových stránek. Pokud používání souborů cookie odmítnete, nemusí tyto webové stránky fungovat podle očekávání.
Přijmout vše
Odmítnout všechny
Nezbytné
Tyto soubory cookie jsou potřebné pro správné fungování webových stránek. Nelze je zakázat.
Nastavení cookies
OK
Marketingové
Technické uložení nebo přístup je nutný k vytvoření uživatelských profilů za účelem zasílání reklamy nebo sledování uživatele na webových stránkách nebo několika webových stránkách pro podobné marketingové účely.
Google
OK
Odmítnout
Statistické
Statistické soubory cookies využíváme k optimalizaci webových stránek pro naše uživatele. Díky těmto statistickým cookies získáváme přehled o používání našich webových stránek. Žádáme vás o povolení k ukládání statistických souborů cookies.
Google Analytics
OK
Odmítnout