NÁHRADNÍ TERMÍN PZ  - 02. a 03. června 2021

Uchazeči, kteří měli na naší škole konat jednotnou přijímací zkoušku dvakrát (na druhé zvolené škole se tato zkouška nekonala) a v jednom ze dvou termínů se k nám z jakýchkoli důvodů nedostavili, mají nově možnost tento „propadlý pokus“ absolvovat v náhradním termínu 1. kola (2. nebo 3. června 2021). Svůj záměr této možnosti využít nám prosím sdělte emailem do pátku 14. 05. 2021 (do 12:00).

Opatřením MŠMT je nově dána i možnost vzít zpět již uplatněný zápisový lístek, pokud je uchazeč přijat po náhradním termínu.

Příklad: Na první školu jste přijati rozhodnutím z 20. května, zápisový lístek zde podáte v zákonné lhůtě do 03. června. Na druhé škole jste po náhradním termínu přijati rozhodnutím z 15. června. V tuto chvíli je možné vzít zápisový lístek z první školy zpět a uplatnit jej na škole druhé.

Upozorňujeme všechny uchazeče, že další náhradní termín již podle školského zákona není možné stanovit. Pokud tedy hrozí, že se nebudete moci zúčastnit jednotné nebo školní přijímací zkoušky ani v náhradním termínu 02. a 03. června (např. z vážnějších zdravotních důvodů), využijte rozhodně případného přijetí na druhou vámi zvolenou školu, případně řešte druhá kola přijímacího řízení na jiných školách. Pro řešení vaší konkrétní situace kontaktujte ředitele BPA Ostrava (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 605 738 186).


Upozorňujeme, že antigenní testy pro eliminaci onemocnění COVID-19 si nechávají uchazeči provést před konáním zkoušky na své ZŠ nebo u příslušného poskytovatele zdravotnických služeb. TESTY NEBUDOU REALIZOVÁNY V DEN ZKOUŠKY NA NAŠÍ ŠKOLE!

 

Popis obou částí přijímací zkoušky

JEDNOTNÁ PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKA (JPZ) - státem zadávané didaktické testy z českého jazyka a matematiky, má písemnou formu

ŠKOLNÍ PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKA (ŠPZ) - test fyzické zdatnosti, baterie 5 disciplín, jedná se o praktickou zkoušku


Hygienická a bezpečnostní pravidla

Vzhledem k současné epidemické situaci bude průběh zkoušek letos opět provázet řada omezení. Základní pokyny, včetně pravidel pro testování uchazečů pro eliminaci onemocnění COVID-19, naleznete v následujících pokynech (sledujte prosím tuto stránku průběžně, pravidla se mohou v závislosti na rozhodnutích Vlády ČR ještě měnit):

ORGANIZAČNÍ POKYNY (PDF, 575Kb) - verze k 12. 04. 2021


 Obsah zásilky s pozvánkami

1. Pozvánka ke školní přijímací zkoučce - obsahuje zejména datum, místo a odpolední čas konání ŠPZ, dále pak souhrnné organizační informace; NÁHLED (PDF, 227 kB)

2. Pozvánka k jednotné přijímací zkoušce - obsahuje zejména datum, čas a délku konání didaktických testů a příslušné pokyny (někteří obdrží tento dokument dvakrát - viz výše); NÁHLED (PDF, 113 kB)

3. Kartička s registračním číslem - důležitý kód pro evidenci uchazeče v rámci přijímací zkoušky i při vyhlašování jejích výsledků; NÁHLED (PDF, 197 kB)

4. Kritéria přijímacího řízení - textová podoba informací, které byly již v lednu vyvěšeny na tomto webu

5. Poučení o možnostech v rámci správního řízení - informace o tom, čeho můžete dle správního řádu využít a kdy budou zveřejněny výsledky přijímacího řízení

6. Organizační pokyny - viz výše

7. Čestné pohlášení o neexistenci příznaků onemocnění COVID-19 - příloha Organizačních pokynů, důležitý dokument pro vaši účast na přijímacím řízení


Co si vzít s sebou

1. obě pozvánky

2. kartičku s registračním číslem

3. Čestné pohlášení o neexistenci příznaků onemocnění COVID-19

4. potvrzení o negativním antigenním testu (nebo jiný nahrazující doklad)

5. psací a rýsovací potřeby (dle pokynů na Pozvánce k JPZ)

6. sportovní oblečení a dvojí sportovní obuv

Aktuality

Provoz sekretariátu

ČERVENEC - SRPEN 2022

+ více

INFORMACE PRO NOVÝ 1. ROČNÍK

Naleznete ZDE

PRAKTICKÁ ZAMĚSTNÁNÍ 16.-18.5.

Během ústních maturit (PDF)

Archiv aktualit ->

© 2022 Bezpečnostně právní akademie Ostrava, s. r. o., střední škola

Tvorba webových stránek TripOn Digital | Mobilní aplikace PepiApp | LED panely DigiDay

Uložit
Předvolby uživatele cookies
Používáme soubory cookie, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našich webových stránek. Pokud používání souborů cookie odmítnete, nemusí tyto webové stránky fungovat podle očekávání.
Přijmout vše
Odmítnout všechny
Nezbytné
Tyto soubory cookie jsou potřebné pro správné fungování webových stránek. Nelze je zakázat.
Nastavení cookies
OK
Marketingové
Technické uložení nebo přístup je nutný k vytvoření uživatelských profilů za účelem zasílání reklamy nebo sledování uživatele na webových stránkách nebo několika webových stránkách pro podobné marketingové účely.
Google
OK
Odmítnout
Statistické
Statistické soubory cookies využíváme k optimalizaci webových stránek pro naše uživatele. Díky těmto statistickým cookies získáváme přehled o používání našich webových stránek. Žádáme vás o povolení k ukládání statistických souborů cookies.
Google Analytics
OK
Odmítnout