S jakýmikoli dotazy se můžete obracet emailem přímo na ředitele školy - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Důležité dotazy a odpovědi na ně budou na tomto místě v anonymizované podobě zveřejněny.


Jak se letos změní přijímací řízení na vaší škole v důsledku aktuálního rozhodnutí ministerstva školství? (1. 12. 2020)

Rozhodnutí MŠMT o PŘ A MZ

Rozhodnutí MŠMT nepovažujeme za příliš šťastné. Pokud nenastanou nějaké mimořádné okolnosti, nebudeme nijak snižovat vážnost a důležitost přijímacího řízení a budeme vše realizovat stejně jako v minulých letech (tz. hodnocení prospěchu ze ZŠ, státní PZ z ČJ a M, test fyzické zdatnosti). Jelikož ale není záměr MŠMT ještě podepřen vydáním příslušné právní novelizace, budeme se stanovením definitivních kritérií ještě čekat, zákonný termín je do 31. ledna.

 

Má praktická přijímací zkouška (test fyzické zdatnosti) formu talentové zkoušky? (30. 11. 2020)

Ne, přijímací řízení na naši školu je ve standardním řežimu pro čtyřleté maturitní obory, přihláška se podává do 01. března, kompletní přijímací zkouška probíhá standardně v dubnu.

 

Proběhnou letošní dny otevřených dveří na vaší škole? (23. 11. 2020)

Termín 05. 12. je aktuálně zrušen. O pořádání lednového DOD rozhodneme podle epidemické situace. Jsme připraveni vypsat mimořádné temíny v lednu či únoru.

 

Víte, jak bude letos probíhat přijímací řízení? (20. 11. 2020)

Ministerstvo školství přislíbilo, že do konce listopadu zveřejní, jak budou případně upraveny letošní přijímací a maturitní zkoušky. S vyhlášením konkrétních podmínek a kritérií přijímacího řízení tedy čekáme (zákonná lhůte je do 31. 01.). Je pro nás ale prioritní, aby vše bylo nastaveno tak, jako v minulých letech - viz sekce Přijímací řízeí.

 

DOTAZNÍK dlouhý

 

 

Aktuality

ÚPRAVA POVINNÉ ÚČASTI NA VÝUCE

Rozhodnutí ředitele školy

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Vyhlášení voleb

ORGANIZACE DISTANČNÍ VÝUKY

KARANTÉNA TŘÍD

+ více
Archiv aktualit ->

© 2021 Bezpečnostně právní akademie Ostrava, s. r. o., střední škola

Tvorba webových stránek TripOn Digital | Mobilní aplikace PepiApp | LED panely DigiDay